16
Lis

Strzelnica Archery Tag

Strzelnica Archery Tag to alternatywa dla tradycyjnej strzelnicy łuczniczej.  Dzięki użyciu sprzętu do Walk Łuczników – zwłaszcza specjalnym strzałom z miękką, gąbkową nasadką, która zastępuje grot – możemy strzelać w małych salach, zatłoczonych miejscach, bez ryzyka, że strzała kogoś zrani lub uszkodzi ścianę czy znajdujące się w pomieszczeniu przedmioty.

Oferowana przez B3Team strzelnica, umożliwia zbijanie strzałą  lewitujących, ciągle poruszających się
w strumieniu powietrza kuleczek. Możemy strzelać również do tzw. maty „Hit-Miss” – specjalnej piankowej maty przeznaczonej do rozgrywania scenariuszy gry Walk Łuczników, z których po trafieniu wypadają koła. Dzięki temu, podczas prowadzenia konkursów jest ciekawiej i można dopasować zabawę do wieku i umiejętności Uczestników, tak żeby strzelanie z łuku do Archery Tag było pełne pozytywnej atmosfery. Ale to nie wszystko….

Tarcza do archery tag

Tarcza „Hit-Miss” do Archery Tag

 

Najciekawsza jednak wydaje się zabawa „Robin Hood” – możliwość trafiania w przedmiot ustawiony
na głowie ochotnika lub instruktora.  Pomimo braku bólu i świadomości pełnego bezpieczeństwa, wcielenie się w rolę „podpórki” dla celu ustawionego na naszej głowie jest bardzo emocjonujące i dostarcza pełno adrenaliny. To idealny pomysł na imprezę integracyjną, przede wszystkim imprezy firmowe, gdzie do roli „podpórki” można wcielić kogoś z kadry menadżerskiej, kierowników, ale nie tylko… Jest to też fajny „chrzest” dla przyszłego pana młodego podczas wieczoru kawalerskiego (takiej imprezy na pewno nie zapomni:P).

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *