Walki łuczników – Archery Tag

Walki łuczników to integracyjna gra zespołowa, łącząca paintball i tradycyjne łucznictwo. Osoby biorące udział w grze, strzelają specjalnie zaprojektowanymi, atestowanymi strzałami, które nie pozostawiają siniaków, a ich uderzenie nie sprawia bólu. Dzięki temu każdy, bez względu na wiek i płeć może cieszyć się wyjątkową zabawą i zdrową rywalizacją. Dzięki przenośnemu polu do Archery tag możemy zorganizować rozgrywki w każdym miejscu w Polsce, zarówno na otwartej przestrzeni, jak i w budynku.

Uwielbiasz szlachetność tradycyjnej sztuki łucznictwa, a przy tym tęsknisz za nieco większą adrenaliną? Archery tag jest doskonałą opcją dla Ciebie! Walki Łuczników to gra integracyjna łącząca porywające i zapewniające dreszczyk emocji sporty. Ta zabawa daje niezwykle różnorodne możliwości – mogą wziąć w niej udział dwie lub więcej drużyn. Ich celem będzie wygrana w dynamicznych pojedynkach, w czasie których poddawani będą ekscytującym sportowym próbom. B3Team jest pierwszą firmą w Rzeszowie i na Podkarpaciu oferującą tę ekscytującą rozrywkę.

Kto może wziąć w niej udział? Dosłownie każdy. Nie musisz mieć doświadczenia w łucznictwie – nasze łuki do Archery tagsą niezwykle intuicyjne w obsłudze! Specjalistyczny sprzęt i ochraniacze także dostarczymy na miejsce. Wystarczy, abyś skrzyknął się z grupą znajomych i pozwolił sobie na odrobinę spontanicznej rozrywki.

Archery Tag – łucznictwo z dawką adrenaliny

Któż z nas nie bawił się w Indian i kowbojów? Kogo nie fascynowały losy Robin Hooda? Od dziś możesz wrócić do czasów dzieciństwa i spróbować swoich sił w nowym łucznictwie! Postaw na oryginalną zabawę, dzięki której spędzisz wyjątkowy czas z przyjaciółmi, podszkolisz się w łucznictwie i sprawisz, że integracja nabierze nowego znaczenia!

+48 514 862 877
kontakt@b3team.com.pl
39-120 Sędziszów Małopolski, ul. Reja 2