O NAS

B3Team to najbardziej rozrywkowa firma w Polsce, której hasłem przewodnim jest: animacja, edukacja i integracja. Wszystko to realizujemy poprzez… dobrą zabawę!

Ignacy Krasicki postulował, by podchodzić do edukacji najmłodszych w szczególny sposób. Chciał, by właśnie poprzez zabawę dzieci zdobywały wiedzę. My natomiast uważamy, że idea „uczyć bawiąc” pasuje do ludzi w każdym wieku! W końcu uczymy się od innych ludzi, a czy istnieje lepszy sposób na ich poznanie, niż dobra integracja? Właśnie dlatego zajęliśmy się szeroko rozumianą organizacją imprez w Rzeszowie, a także w pozostałych miejscowościach województwa Podkarpackiego, województwie Małopolskim oraz w innych częściach Polski. Łączymy ludzi w różnym wieku: od przedszkolaków do seniorów!

Impreza firmowa w Rzeszowie? Sprawdź ofertę!

Szukasz oryginalnego pomysłu na imprezę firmową? Chcesz, by w Twoim teamie ludzie lepiej się poznali i stworzyli grupę świadomą swoich mocnych stron, a także słabości? Sprawdź wyjątkową ofertę B3Team i przekonaj się, że bez integracji nie ma efektywnej pracy!

Oferujemy szeroki wybór atrakcji, w tym organizację pikników i eventów plenerowych, wyjazdów, aktywnego wypoczynku, czy gier scenariuszowych. Jeśli marzysz o sprawdzeniu swoich sił w paintballu lub laser tagu – trafiłeś w idealne miejsce. Co więcej, w naszej ofercie dla firm uwzględniliśmy również organizację szkoleń, konferencji i promocji marki.

Paintball, strzelnica, bumper ball, a może archery tag?

Nudzą Cię zwykłe wycieczki szkolne, a może nie masz pomysłu na wspólny wieczór z przyjaciółmi? W B3Team nie znamy słowa nuda ani bierność. U nas ciągle coś się dzieje, dlatego już dziś zapraszamy Cię na wspólną zabawę. Biesiada, paintball, bumper ball, laser paintball, archery tag, wyjście na strzelnicę – tu dostosujemy rozrywkę pod Ciebie! Jeśli natomiast martwisz się o to, kto zatroszczy się w tym czasie o Twoje dzieci – nasz specjalny zespół animatorów ma głowę pełną kreatywnych pomysłów! Wspólne malowanie twarzy, czy robienie ogromnych baniek mydlanych zawsze kończy się uśmiechem i prośbą maluchów, by jak najszybciej tu wrócić!

Baw się na profesjonalnie zorganizowanej imprezie

Dlaczego warto nam zaufać? Lata spędzone na ciągłym doskonaleniu jakości naszych usług, poszerzaniu infrastruktury technicznej i obserwowania trendów na rynku pozwoliły na stworzenie  firmy, która nigdy nie traci z oczu potrzeb Klienta. Wiemy doskonale, że każdy z Was ma swoje wyobrażenie o idealnej imprezie integracyjnej, dlatego wsłuchujemy się w Wasze życzenia i wykonujemy pracę z pasją, rzetelnością oraz nigdy niegasnącym entuzjazmem. Mamy to szczęście, że pracując, bawimy się. Tego życzymy także Wam!

Zachęcamy do kontaktu!

+48 514 862 877
kontakt@b3team.com.pl
39-120 Sędziszów Małopolski, ul. Reja 2