PaintBall – Rzeszów

Paintball nadal pozostaje jedną z najpopularniejszych form integracji, sprawdzającą się na wszelkiego rodzaju eventach integracyjnych, począwszy od zabawy z niewielką grupą znajomych, po duże imprezy firmowe.

W paintballu liczy się przede wszystkim współpraca – rozrywka ta daje równe możliwości wszystkim, bez względu na wiek czy płeć. Gra według ściśle określonych zasad z zachowaniem bezpieczeństwa jest doskonałą nauką charakteru, myślenia taktycznego i współpracy w grupie.

Przenieś świat online do rzeczywistości – Paintball w Rzeszowie

B3Team od wielu lat organizuje eventy z paintballem w Rzeszowie, innych miastach województwa podkarpackiego, a także w małopolskim. Nasze doświadczenie pozwala nam na kreatywne dostosowanie klimatu gier do potrzeb naszych Klientów. Podobnie jak świat gier komputerowych, także paintball może kusić różnorodnym charakterem. Gra w wojnę, odbijanie przyjaciół z rąk wroga, ratowanie cywilnej ludności, polowanie do króliczka, strzelanie do celu – tu dosłownie przenosimy świat online do rzeczywistości. Wyszliśmy z założenia, że w naszej pracy nic nie może nas ograniczać, a już zwłaszcza wyobraźnia – gwarantujemy, że ta jest u nas wybitnie szeroka!

Najlepszy Paintball w Rzeszowie i nie tylko!

Posiadamy specjalnie przygotowane, stałe miejsce – poligon umożliwiający prowadzenie szybkich, dynamicznych i dostarczających mnóstwa adrenaliny rozgrywek. Możemy również przyjechać do Ciebie z przenośnym polem do speedball’a (gra na czas, która odbywa się na niewielkim polu z użyciem sztucznych przeszkód). Dla najmłodszych oraz osób, niemających ochoty na „wojnę integracyjną”, możemy przygotować strzelnicę lub polowanie na króliczka.

+48 514 862 877
kontakt@b3team.com.pl
39-120 Sędziszów Małopolski, ul. Reja 2