Ostatnimi czasy w B3Team wiele uwagi poświęcamy paintballowi. Kilka dni temu odnowiliśmy poligon w Pstrągowej, dzięki czemu czeka was tam jeszcze więcej frajdy i zabawy, a teraz przygotowujemy kolejne miejsce do gry!

W tej chwili mocno pracujemy nad nowym poligonem niedaleko Sędziszowa Małopolskiego. Jeszcze przed wakacjami, na działce położonej zaledwie kilka minut od zjazdu z autostrady, będziecie mogli doświadczyć wielu atrakcji.

W tej chwili oczyściliśmy las, a za kilka dni wprowadzamy ciężki sprzęt, dzięki któremu pozbędziemy się starych pni i korzeni drzew. Następnie czeka nas zabezpieczenie terenu siatką, budowa barykad, wież i okopów, które pozwolą wam na wykorzystanie nowych taktyk w Paintballu.

Docelowo planujemy stworzyć tam także miejsce, w którym będziecie mogli przy ognisku lub grillu porozmawiać o tym, co wydarzyło się w trakcie gry, dzięki czemu wypad na paintball można będzie połączyć z wieczorem integracyjnym.

Sam teren ma niecałe dwa hektary i jest bardzo zróżnicowany. Mamy zarówno dużą ilość odsłoniętego terenu, na którym znajdą się okopy, barykady i wieże, jak również obszary gęsto zarośnięte, które pozwolą na ukrycie się, przyczajenie lub zakradnięcie do przeciwnika.

Co więcej, na poligonie będzie także obszar leśny (sosnowy i mieszany), oraz strumyk, nad którym powstaną mostki ze strzelnicami.

Wszystko to pozwoli na zarówno szybkie, jak i długie rozgrywki oraz bardziej rozbudowane scenariusze, które możecie odgrywać zarówno podczas weekendowych wypadów, jak i specjalnych okazji, jak wieczór kawalerski czy impreza urodzinowa.